Bedenin Enerji Kapıları
  • Bedenin Enerji Kapıları
 

Bedenin Enerji Kapıları

Marka: Yükünç Yayınları
Ürün Kodu: (261)

Yazarlar: Uzm. Dr. Mehmet Kasım & Dr. Ecz. Müge Kasım ISBN: 978-605-66307-0-5 496 sayfa, İstanbul 2017 Dili: Türkçe 1. Hamur, 80 gram. Tamamı renkli baskı


150.00 TL 95.00 TL

Adet:

Eş-ig terimi iki elektromanyetik sahanın eşleşmesini tanımlar. Aynı terim, Bra-Türkçe'de “marma” diye tanımlanmıştır. Anadolu'da bu terim Marmara Denizi ve Marmaris isimleri ile yaşamaktadır. Marmara Denizi, Ege ve Karadeniz'i birleştirir; Marmaris beldesi de Ege ile Akdeniz'in birleştiği yerde bulunur. Bu eşleşme enerji bedenin katmanları arasında olduğu gibi, aynı zamanda fizik ve süzüg (fizik öncesi) evren ile enerji bedeni arasında da olur. Süzüg ve fizik bedende, sınırsız sayıda güç kanallarının kesiştiği nokta vardır; bu sınırsızlık hâli, kadim bir dil içinde 72000 diye tanımlanır. Fizik bedenin belirli yerlerinden süzüg bedenin enerji dokularına açılırlar. Bu açılma ile fiziksel ve biyo-enerjik iyileşme gerçekleşir.
Bu eşigler; süzüg bedenin, yani enerji bedeninin, 14 ana kanalının aralarında kesişmesi ile ortaya çıkarlar. Onları süzüg ve fizik bedenin aralarındaki kanallara doğru uzanan enerji kapıları diye de tanımlayabiliriz. Enerji bedeninin katmanları arasında köprü görevi görür ve hem fizik hem de süzüg bedende bulunurlar. Kadim tedavilerde, süzüg bedene ulaşmak için fizik bedendeki bu eşig noktaları (Sanskritçe: Marma, İngilizce: Acupuncture ve Acupressure) kullanılır.
Yazarlar bu eserde, sözü edilen bu enerji noktalarının beden, ruh ve zihin üçlüsünü iyileştirmede nasıl kullanılabileceklerini derinlemesine anlatmakta, kadim Orta Asya Sağlık terimlerini Āyurveda ve Çin Tıbbı terimleri ile eşleştirerek vermektedirler. Bu kitap, tıp ilmi ile uğraşan herkes için bütünleyici bir yaklaşım sunmaktadır. Ayrıca, bedenin kendi kendisini şifalandırma yollarını öğrenmek isteyenler için de değerli bir kaynaktır.

Havale / EFT (%2) :93.10 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Ürünler

Çok Satanlar

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır